TÓTH
László

Full Stack Developer @ Sagemcom

Budapest, HU

Szoftvert fejlesztek, kávét iszom, agyalok, néha fotózok. Nem feltétlenül ebben a sorrendben.

Ez egy élő dokumentáció — lenyomata azoknak, amiket tanulok, fotózok, vagy csak ki akarok írni magamból. A Devnotes-ban fejlesztési témák, a Blogban egyéb gondolatok találhatók.

NOW Mostanában